ONLINE APPOINTMENT

Book your appointment now and get $5 discount.

MAKE APPOINTMENT
DOWNLOAD
Download BrochureDownload Summary

SERWIS OGUMIENIA

To nie tylko wymiana opon, ale również naprawa defektu koła (wulkanizacja), fachowa dorada w doborze ogumienia i sposobie jego montażu. Jakość i niezawodność usług, zapewniają w równym stopniu kompetentni pracownicy, jak i nowoczesny sprzęt.

PROSTOWANIE I NAPRAWA FELG

Nasza firma już od paru lat świadczy usługi w zakresie naprawy felg stalowych i aluminiowych. Posiadane przez nas doświadczenie oraz urządzenia pozwalają na kompleksową naprawę prawie wszystkich felg samochodowych. Zajmujemy się prostowaniem i regeneracją felg . Z dużym doświadczeniem i wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń prostujemy oraz spawamy felgi stalowe i aluminiowe do samochodów osobowych i dostawczych.

OBSŁUGA TPMS

TPMS – Tire Pressure Monitoring System, to system monitorujący ciśnienie w oponach. Po wymianie opon w większości przypadków wymagana jest obsługa DO PRAWIDŁOWEJ I BEZAWARYJNEJ PRACY SYSTEMU. Obsługa taka zapewnienia, że nikt nie uszkodzi któregoś z czujników w kołach podczas montażu innych opon.

PRZECHOWALNIA OPON

Powierzone nam opony są składowane w profesjonalnym magazynie, w warunkach zgodnych z wymogami technicznymi i zaleceniami producentów opon, dzięki czemu zachowują swoje właściwości przez cały okres składowania. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo państwa opon i felg w naszym magazynie.

GEOMETRIA KÓŁ – ZBIEŻNOŚĆ KÓŁ

Prawidłowo działający układ kierowniczy gwarantuje równomierne zużywanie się opon w trakcie eksploatacji pojazdu. W związku z tym układ ten powinien być poddawany cyklicznemu sprawdzeniu. Odpowiedni stan techniczny układu kierowniczego gwarantuje przede wszystkim bezpieczeństwo w trakcie jazdy, gwarantuje utrzymywanie się kierunku jazdy na wprost, samoczynny powrót kół do tej pozycji po wykonanym zakręcie oraz odpowiednie utrzymywanie się pojazdu na drodze w trakcie pokonywania zakrętów.

DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA

Zanim oddasz swój samochód do przypadkowego mechanika, który metodą prób i błędów usiłował będzie naprawić Twój samochód, sprawdź, zdiagnozuj i napraw go z nami a zaoszczędzisz wiele nerwów i pieniędzy.
Zdarza się, że Twój samochód gorzej odpala, stracił moc, zużywa więcej paliwa, silnik przerywa, szarpie, nie równo pracuje, bądź kultura jego pracy pozostawia wiele do życzenia? Zapalają się różne kontrolki, żadna kontrolka się nie świeci, lub też któraś z kontrolek zapaliła się i zgasła, a samochód nie działa prawidłowo i nie wiadomo, co może być powodem usterki? Takie i podobne przypadki wymagają DIAGNOSTYKI KOMPUTEROWEJ.

OBSŁUGA KLIMATYZACJI- NAPEŁNIANIE

Przegląd oraz dezynfekcja układu nawiewowego klimatyzacji zalecana jest raz do roku. Systemy klimatyzacyjne mają wyjątkową podatność na gromadzenie się w ich wnętrzu i rozmnażanie pleśni i bakterii. Może to być powodem nieprzyjemnych zapachów, przyczyną reakcji alergicznych (kichanie, infekcje) i dodatkowo może skutkować uszkodzeniami typu korozyjnego parownika układu klimatyzacji.

KONSERWACJA PODWOZIA

Podwozie spełnia w samochodzie jedną z ważniejszych ról i to właśnie jego elementy (układ hamulcowy, zawieszenie, szkielet auta) są najbardziej narażone na szkodliwe działanie wilgoci, kamieni i piasku z polskich jezdni. Jeżeli chcemy dbać i dbamy o swój samochód nie pozwólmy doprowadzić do korozji.

WYMIANA FILTRÓW I OLEJU

Wymiana oleju odgrywa główną rolę w zabezpieczeniu silnika przed zużyciem. Smaruje, zabezpiecza, absorbuje zanieczyszczenia, zapewnia płynność pracy silnika spalinowego. Dlatego też powinno się regularnie kontrolować stan stan oleju podczas eksploatacji samochodu oraz dokonywać regularnej wymiany, zgodnie ze wskazówkami producenta pojazdu.
Różnego rodzaju filtry zaś chronią silnik przed zanieczyszczeniami z zewnątrz.

© Copyright 2016 Paszewski Serwis